Як повідомляє сайт САД у Кіровоградській області, дорожники активно готуються до настання холодів. Наразі підрядні організації ДП «Кіровоградський облавтодор» підготували бази складування матеріалів: 2 стаціонарних, 30 тимчасових майданчиків, 14 пунктів обігріву, 16 лінійних будівель та всі адміністративні споруди й котельні для використання в разі негоди чи екстримальних погодніх умов.

Також прес-служба відомства зазначає, що враховуючи досвід минулих років і реалії сьогодення, аварійний ямковий ремонт доведеться робити і взимку, тож вже закупили 450 тон холодних сумішей та 560 тон сколу.

Читайте також:  Мешканцям Кіровоградщини телефонують невідомі та видають себе за представників ОПОРИ

Крім цього, кожна філія наразі працює над виготовленням снігозатримуючих щитів та оновленням знаків зимового утримання. Для забезпечення безаварійного та безпечного проїзду автотранспорту дорогами Кіровоградської області ремонтується та готується до роботи в зимових умовах 209 одиниць техніки та механізмів. З них 5 роторних снігоочищувачів, 65 одиниць навісного обладнання, 18 бульдозерів, 28 автогрейдерів, 53 піскорозкидувачі, 3 солерозподілювача та 36 навантажувачів. Триває процес заготівлі паливно-мастильних матеріалів та формування їх незменшуваного триденного резерву.

Читайте також:  Спецпалати для лікування хворих в`язнів Кіровоградщини знаходяться в жахливому стані й з порушенням законодавства

З огляду ж на екстримальні погодні умови взимку минулого року, вже зараз укладаються договори про співпрацю і залучення сторонньої техніки у разі необхідності. Розроблений порядок  взаємодії в зимовий період вже погоджується з облдержадміністрацією, рятувальниками та поліцією.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ