Сергій Кузьменко звернувся до правоохоронців з метою забезпечення правопорядку під час другого туру виборів

2

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко закликав організувати на території області безпечне і прозоре проведення другого туру президентських виборів, які відбудуться 21 квітня.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Кіровоградської ОДА.

Зокрема, Сергій Кузьменко звернувся до представників правоохоронних органів з проханням забезпечити правопорядок на виборчих дільницях у день голосування, до Державної служби з надзвичайних ситуацій – приділити увагу питанням безпеки виборців.

Читайте також:  В Олександрії горіло кафе на центральному проспекті міста та житловий будинок у Войнівці

«Перший тур виборів Президента України, за оцінками міжнародних спостерігачів, відбувся демократично, чесно, прозоро», – підкреслив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. – Звертаюся до всіх відповідальних за організацію другого туру виборів: ми повинні забезпечити можливість громадянам зробити свій вибір вільно, безпечно і в комфортних умовах.

Голова облдержадміністрації також доручив керівникам територій, які разом із ЦВК відповідальні за організацію виборів у регіонах, виконати відповідну роботу в повному обсязі.

Читайте також:  До відома олександрійців: чи потрібно себе вдруге перевіряти в списках виборців

«Сподіваюся, що протягом тижня, який залишився до голосування, дії команд будуть коректними і змістовними», – зауважив Сергій Кузьменко, звертаючись до представників політичних команд кандидатів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ