Ще одна сучасна амбулаторія відкрила свої двері для мешканців Кіровоградщини

174

Днями у Ганнівській об’єднаній територіальній громаді Новоукраїнського району у рамках ініціативи Президента України «Сільська медицина» відкрили новозбудовану амбулаторію.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Кіровоградської ОДА.

Ганнівська лікарська амбулаторія надаватиме послуги 2430 жителям восьми сіл – Ганнівки, Громухи, Григорівки, Караказелівки, Острівки, Шишкиного, Шутенького та Юр’ївки.

На відкриття нового приміщення завітав перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко.

Читайте також:  «Дайте тиші і спокою!» - про ці та інші проблеми олександрійців слухала сесія міськради

Амбулаторія отримала медичне приладдя, телевізор, ноутбук та новий автомобіль Renault Duster вартістю півмільйона гривень, на якому лікар може доїхати до пацієнта і надати допомогу.

Ганнівська лікарська амбулаторія обслуговує 2430 дорослих і дітей. На сьогодні декларації з лікарем уклали 1040 пацієнтів.

У рамках загальнодержавної інформатизації закладів охорони здоров’я амбулаторію підключили до інтернету, що, за словами сімейного лікаря амбулаторії Анатолія Адаменка, дозволить найближчим часом запровадити телемедичні послуги.

Читайте також:  Олександрійський телефонний «терорист-мінер» може надовго сісти за грати

Вартість будівництва склала понад шість мільйонів гривень, з яких 90% – це фінансування за кошти державного бюджету, ще 10% у будівництво вклала ОТГ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ