Спортсменка з Олександрійщини посіла четверте місце серед одинадцяти учасників забігу

114

З 21 по 24 червня  2018 року в м. Кропивницькому проходили Всеукраїнські змагання: Чемпіонат України серед юніорів з легкої атлетики.

Про це кореспондентам Голосу Громади повідомив директор ДЮСШ “Колос” Юрій Котов.

У складі збірної Кіровоградської області на дистанції 5000 м. на старт вийшла представниця Олександрійського району, спортсменка  ДЮСШ «Колос» – Анастасія Сядро.

Фінішувала Анастасія з результатом – 21.00.0, посівши ІV місце серед 11 учасників забігу. Це у юної легкоатлетки перший Чемпіонат України. Тож побажаємо  наступних вдалих стартів на початку сходу до Олімпійських вершин.

Готував спортсменку тренер-викладач ДЮСШ «Колос» Володимир Гриценко.