Справу «Білих левів» передали до суду

216

Прокуратура Кіровоградської області передала на розгляд по суті обвинувальний акт стосовно членів організованої злочинної групи «Білі леви» до Ленінського районного суду.

Про це повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Прокуратури Кіровоградської області.

Нагадаємо, що злочинне угрупування з’явилося у кінці червня 2016 року. Задля пошуку своїх жертв злочинці створили акаунт у мережі «ВКонтакте», де шляхом пошуку через підставних молодих дівчат та хлопців призначалися зустрічі, на які з’являлися «Білі леви» і колективно раптово завдавали тілесні ушкодження потерпілій особі.

Читайте також:  Колишній державний виконавець області буде покараний за незаконну передачу комунального майна

Весь процес побиття фільмувався, після чого вони відбирали гроші та цінні речі як винагороду за не оприлюднення відповідних відео.

Упродовж 2016-2017 років на території міста Кропивницький організованою групою під назвою «Білі леви» було скоєно низку злочинів передбачених ч.2 ст.126 (побої і мордування), ч.2 ст.127 (катування), ч.2 ст.27 ч.2 ст.187 (розбій), ч.3 ст.28 ч.4 ст.187, ч.3 ст.28 ч.4 ст.189 (вимагання), ч.1 ст.304 (втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність) Кримінального кодексу України. В ході проведення досудового розслідування оголошено підозру 21 особі, 13 з яких вчиняли злочини, будучи неповнолітніми.

Читайте також:  Матч 6-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футболу завершився перемогою ФК «УкрАгроКом» з Приютівської громади

БЕЗ КОМЕНТАРІВ