Сумнозвісна олександрійська недобудова «зависла у повітрі»

449

Питання стосовно незавершеної будівлі по вул. Сидоренка, 2 знову обговорювалося на засіданні виконавчого комітету Олександрійської міської ради сьогодні, 11 квітня, повідомляє «Голос Громади».

Нагадаємо, мова йде про незавершене будівництво окремої блок-секції вищезгаданого 10-поверхового будинку за вказаною адресою, монтаж конструкцій якої був виконаний ще на початку 90-х років, але відтоді всі інші будівельні роботи, необхідні для здачі цієї частини будинку в експлуатацію, так і не були виконані через кризові фактори у будівництві. Потім у недобудови змінювалися власники, які перепродавали її один одному і останнім з них до сьогодні було олександрійське ТОВ «Стандарт», котре придбало блок-секцію будинку близько десяти років тому з метою завершення будівництва, як житлового будинку, але так і не здійснило свої наміри.

Лихої слави недобудова набула після декількох нещасних випадків, які траплялися у ній. Останнім з них була загибель молодої олександрійки після падіння її з даху цього безнаглядного об`єкта наприкінці лютого поточного року (про що також згадувалося свого часу на виконкомі і висвітлювалося «Голосом Громади»). Також жителі сусідньої заселеної блок-секції будинку неодноразово нарікали на те, що незавершена будівля є постійним місцем «тусовок» різних асоціальних елементів та становить потенційну небезпеку для дітей. Міська ж влада також неодноразово заявляла, що при всьому бажанні не має законних повноважень якось впливати на власників подібних недобудов з метою приведення їх у безпечний вигляд.

А зараз мова знову зайшла про цей будинок, оскільки на засіданні виконкому начальник управління приватизації, оренди майна та землі міськради Олександр Купченко повідомив про чергового власника цієї недобудови, який викупив її у підприємства «Стандарт». Але за словами О.Купченка, про нового господаря наразі управлінню нічого не відомо і розшукати його не вдалося. Оскільки рішення про подальше здійснення плати за оренду землі під недобудовою новим власником має прийняти чергова сесія міської ради, то було вирішено зобов`язати адміністрацію «Стандарту» у термін до скликання сесійного засідання надати всі можливі відомості про покупця незавершеного будівництва на вул. Сидоренка, 2.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ