Свій перший сольний концерт Олександрії подарує талановита випускниця Олександрійського коледжу культури

1298

Александра Моне, яку в Олександрії знають як талановиту випускницю тоді ще Олександрійського училища культури, а нині коледжу культури та мистецтв, Лесю Котенко, незабаром приїздить до Олександрії зі своїм першим сольним концертом. “Голос Громади” відкриє завісу творчого шляху й перших кроків до народження цього задуму.

Як вже повідомлялося, Леся закінчила Олександрійський коледж культури та мистецтв, де навчалася на хормейстера. Як розповідає дівчина, після навчання було багато виступів в кафе, ресторанах, на вечірках, різноманітних корпоративах, весіллях тощо. Поряд з вокальною творчістю деякий час Леся думала поєднати своє життя й з акторською діяльністю, навіть епізодично знялась в декількох серіалах, але музика перемогла… “Я завжди любила співати. Без музики я не можу йти, жити, я задихаюся! Потрібно свій дар берегти й служити людям піснею й дарувати свої таланти” – розповідає співачка.

Понад п’ять років тому я познайомилася з талановитим гітаристом Юрієм Хижняком, який займався рок-н-ролом, був лідером декількох рок-н-рольних груп. Ми почали експериментувати в пошуку саме мого власного стилю, у ході чого я спробувала себе у рок виконанні. Наші спроби тривали впродовж двох років, пісня за піснею, на російській й англійській мовах, але нічого не виходило. Одного разу він надіслав музику й сказав послухати. Так і народилася наша перша спільна пісня “Вище неба”. Мені сподобалось, я загорілася цим напрямком музики. Спочатку більшість пісень виконувала російською мовою, а з часом перейшла повністю на виконання українською – “де родився, там і знадобився”, – продовжує розповідь Александра.

Співачка також згадала, що ще в далекому 2003 році, навчаючись в училищі культури, вона сама собі пообіцяла, що перший сольний концерт відбудеться саме в Олександрії: «Тоді я сказала, що мій перший концерт відбудеться в Олександрії, але я навіть не сподівалася, що ці слова стануть пророчими в моєму житті. І ось так склалося, що я буду робити свій перший сольний концерт у рідному місті, де я жила й навчалася, для рідних та близьких мені людей».

Дівчина також зазначила, що назва концерту обрана не випадково. «Моя любов» – саме таку назву має одна з головних пісень, у якій виконавиця розкриває свої почуття до улюбленого міста, до навчального закладу, а головне – до своїх друзів та усіх прихильників її творчості.

Наші кореспонденти дізналися, що пісні, які включені до концертної програми, направленні на людей різної категорії, починаючи з любителів лірики, “попси”, народної пісні. Окрім цього слухачі зможуть насолодитися з рок-музикою в цікавому та незвичному для самої Александри, виконанні. “Я по натурі лірик, й деякі пісні я можу змінити під себе. Мої авторські пісні піднімають настрій, окриляють, бадьорять, налаштовують на позитив, спонукають, навчаючи людей берегти та цінити своє кохання” – пишається солістка.

Наразі до програми залучені авторські пісні “Вище неба”, “Мавка — моя любов” й пісня, яка прозвучить на сцені вперше – “Мамо”. Окрім цього у виконанні Александри Моне звучатиме пісня, з котрою вона перемогла в он-лайн-голосуванні на “Євробаченні 2017” – “Пташечка”, про що раніше вже розповідав “Голос Громади”. Зазначимо, що пісні лунатимуть виключно в живому виконанні співачки.

У концерті візьмуть участь також хореографічні колективи Олександрії, зокрема відомі у місті “Віночок” та “Каприз”. 

«Сподіваюсь, що мій перший сольний виступ у рідній Олександрії стане гарним стартом та новою сходинкою у моїй творчості» – завершила Александра Моне.

Тож, шановні олександрійці та гості нашого міста, запрошуємо 15 травня о 19.00 відвідати сольний концерт нашої талановитої землячки й пройнятись справжньою атмосферою позитиву й любові до життя, який відбудеться в ПК «Світлопільський».

А «Голос Громади» бажає Александрі творчих успіхів й натхнення на шляху до нових звершень!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ