Про талановиту олександрійку, учасницю зразкового вокального ансамблю “Нові імена”, Вероніку Чорну заговорили після її перемоги на міжнародному пісенному фестивалі-конкурсі для дітей і молоді з обмеженими можливостями «Золотий птах», який проходив у Вінниці. Та справжню популярність дівчинці принесла участь у телешоу  «Голос країни. Діти».

Кореспонденти Голосу Громади вирішили поспілкуватися з юною співачкою та її творчим керівником Наталією Заболотніковою, а також з’ясувати творчі плани Вероніки на майбутнє.

Як розповіла керівник ансамблю “Нові імена” Наталія Заболотнікова, колектив існує вже досить давно і наступного року буде святкувати свій знаковий ювілей – 30 років. “Кожного року проводяться звітні концерти. До речі, у цьому році у концертній програмі взяли участь як учасники, так і випускники колективу” – розповідає Наталія Порфиріївна.

Читайте також:  Учні гімназії –інтернат- школи мистецтв дізнавалися про необхідні професії

Зазначимо, що на сьогодні загалом в колективі займається 30 вокалістів. Процес навчання відбувається індивідуально і в ансамблі (дуети, тріо, великі ансамблі). За участь у конкурсах і фестивалях ансамбль отримав вже більше 120 нагород.

На питання кореспондентів, що надихає вихованців колективу до творчості, Наталія Порфиріївна відповіла однією фразою: “Якщо Бог дав талант, то він не помиляється”.

Про свою відому ученицю Вероніку Чорну керівник розповідає з особливим захопленням: “Вероніка займається в ансамблі вже 2 роки. Вона досить швидко влилась в колектив і з першого дня вже стояла в “першій лінії”. Крім того, що Вероніка дуже талановита – ця дівчина дуже смілива, завжди усміхнена і легко йде на контакт”.

Першою піснею, яку було обрано для Вероніки, була усім відома пісня Алли Пугачової “Арлекіно”. Хоча Наталія Порфиріївна розуміла, що це пісня не для аматорського виконання, проте все ж таки, вирішила, що Вероніка впорається з таким надскладним технічним та емоційним твором. І Вероніка виправдала надії свого творчого керівника, зачарувавши публіку своїм вокалом.

Читайте також:  Олександрійський кадет здобув «бронзу» на етапі Кубку ТСО з картингу

Сама ж Вероніка розповідає, що займатись співом їй порадила бабуся. Вона розгледіла в онуці потенціал і талант. Дівчинка змінила декілька колективів, але коли вона прийшла в «Нові імена», то відчула, що саме в цьому колективі їй добре і комфортно. Ще у 9-10 років Вероніка зрозуміла, що спів – це її покликання. Тоді ж вона почала брати участь в різних конкурсах і відвідувати вокальні кастинги.

Читайте також:  Чергову скандальну історію про олександрійця показали на всю Україну (ВІДЕО)

«Звичайно, що не завжди вдається перемагати. Але не дивлячись на поразки, я не опускаю руки і йду тільки вперед» – говорить дівчина.

Окрім того, що вже восени можна буде подивитись виступ Вероніки у телешоу  «Голос країни. Діти» та дізнатись чи пройшла вона в “прямі ефіри”, талановита олександрійка отримала можливість представити наше місто, взявши участь у міжнародному вокальному конкурсі, що відбудеться в серпні у Польщі.

Кореспонденти Голосу Громади бажають Вероніці творчої наснаги, енергії та, звичайно ж, тільки перемоги!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ