Довгоочікуваною подією для мистецької спільноти нашого міста стало відкриття галереї VashArt сьогодні, 29 жовтня. На захід, попри непривітну осінню погоду, зібралося чимало справжніх поціновувачів прекрасного, звичайних, небайдужих до сучасного мистецтва, олександрійців та тих людей, котрі підтримали та допомогли реалізувати й втілити в життя проект за назвою Vashart_gallery. Серед поважних гостей були заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Коломійцев, депутати Олександрійської міської ради фракції “БПП “Солідарність”, представники міської влади, місцеві художники.

На початку офіційної частини з нагоди відкриття галереї усіх привітала галерист, організатор, талановита художниця Ірина Кваша, котра подякувала за небайдужість усім тим, хто не відмовив допомогти у ремонтуванні приміщення галереї. Окрему подяку галеристка висловила заступникові голови Кіровоградської ОДА, депутату Олександрійської міської ради Андрію Коломійцеву, котрий підтримав її творчий проект за назвою “Таємниці старого міста”. Зазначимо, що створення короткометражного фільму про історичну архітектуру Олександрії також було б неможливим без талановитих Валерія Жванка, студії INTERVIDEO PRODUCTION Романа Терещенка та юних акторів Богдана Очеретяного та Соні Турчененко.

Читайте також:  Пенсійний фонд запрошує пенсіонерів та працюючих громадян скористатись СМС-інформуванням

За можливість помилуватися етюдами з видами Олександрії подяку також отримав відомий художник Олександр Охапкін, котрий протягом усього літа висвітлював на своїх полотнах життя міста та його мешканців. І от сьогодні його роботи вже представлені в галереї.

Перегляд фільму не залишив жодного відвідувача байдужим, адже у ці двадцять з гачком хвилин, кожен поринув у невідому ще для нього Олександрію. “Здавалося б щодня ти проходиш повз ці споруди з майже столітньою історією, але не помічаєш їх у вирі буденних справ. Олександрія чудова, зі своєю неймовірною історією. І я вдячна, що сьогодні змогла познайомитися з рідним містом поближче” – прокоментувала кореспонденту Голосу Громади Антоніна, олександрійка, що завітала на культурний захід сьогодні.

Читайте також:  Пантаївський інтернат стане Центральноукраїнським ліцеєм

І.Кваша також звернулася до присутніх з проханням підтримати продовження ремонтних робіт у галереї, адже наразі ремонтування потребують ще декілька залів галереї.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ