Аналіз роботи нашої команди у сезоні Української Премєр-ліги, який щойно завершився,  провів оглядач видання «Футбол ЮА» Роман Петренко:

«Минулий сезон для олександрійців був витканий з протиріч. Відверто провальна перша його частина обернулася непопаданням до шістки найсильніших, але ж хто їм винен?!. Перша перемога була здобута лише в дев’ятому (!) Турі, і відмовки про зайнятість в єврокубках тут не проходять.

До середини осені все ясніше ставало, що команді Володимира Шарана доведеться боротися мабуть ще й за виживання, як раптом бац – у Харкові олександрійці перемогли «Шахтар» (1: 2). Це був 16 тур, і тоді про хавбека Артема Поляруса заговорила вся футбольна Україна.

Читайте також:  Олександрійський споживач заплатить за все – і за «підігрів» довкілля також

На жаль, цього героїчного подвигу не вистачило для реалізації завдання на сезон. Множинні очкові втрати на старті не могли не позначитися, і «Олександрія» виявилася за бортом жаданої гонки за потрапляння в єврокубки.

Зате в нижній шістці команда Шарана відчувала свою повну перевагу. Безумовно, керівництво поставило мету посісти підсумкове сьоме місце, і це завдання блискуче було виконане. Олександрія виглядала набагато сильніше опонентів, серед яких їй могли доставити певні клопоти хіба що кризовий «Олімпік» і Карпати, що воскресали у всіх на очах. Ні ті, ні інші в результаті так і не скинули клуб зі скромного міста в Кіровоградській області з завойованих позицій.

Читайте також:  Олександрійцям для проведення банківських операцій та зняття готівки не потрібен буде пін-код?

Втім, навряд чи «Олександрія» може бути задоволеною навіть таким результатом, і наступний сезон стане багато в чому визначальним у долі симпатичного клубу. Амбіції ж нікуди не поділися.

Незважаючи на досить неоднозначний виступ «Олександрії», її ватажок був просто чудовий. Василь і забивав особисто, і передачами на будь-який смак партнерів постачав справно. Практично протягом усього сезону Грицук був стабільний, і рідко дозволяв собі непоказні матчі. Часто хавбек виконував і капітанські обов’язки. Гравців такого плану нашому футболу не вистачає катастрофічно, що своєю невгамовною активністю і креативом підтверджував на футбольному полі Василь. Навесні півзахисник і взагалі – майже сам-один уособлював гру команди Шарана, тож тепер пріоритетною метою клубу має бути збереження у своїх лавах талановитого майстра».

Читайте також:  Серед районів Кіровоградщини Олександрійський з найвищим показником захворюваності на сказ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ