Головні події Олександрійщини минулого тижня

189

Тиждень, що минув виявився насиченим на важливі події, які відбулись в Олександрії та районі, та цікаві новини. Минулого тижня в Олександрійській районній лікарні відкрили гемодіалізне відділення, яке обслуговуватиме весь Олександрійський госпітальний округ. Під час дійства голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко озвучив інформацію, щодо ще одного коштовного придбання для медицини. Мова йшла про ангіограф, який буде встановлений в Олександрійській міській лікарні до кінця року. Ідея з виділенням коштів була підтримана депутатами обласної ради в п’ятницю під час чергової сесії на якій вони підтримали внесення змін до обласного бюджету та виділення коштів на придбання апарату.

Читайте також:  Ще однієї площі міста торкнулася рука КП «Благоустрій» м.Олександрії (ФОТОЗВІТ)

До речі, на цій же сесії більшістю депутатських голосів був підтриманий проект про призначення директором Олександрійського педколеджу Анатолія Литвина та проект щодо зміни про зміну типу Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів більш відомої, як Пантаївський інтернат, на ліцей. Відтепер, навчальний заклад матиме назву Центральноукраїнський ліцей.

Також на минулому тижня на Олександрійщину завітав директор Укравтодору Славомір Новак, який інспектував ваговий комплекс біля селища Пантаївка, шляхопровід в місті Олександрії та перевірив стан ремонту дорожнього покриття по автошляху Знам’янка- Луганськ – Ізварине до межі Кіровоградської області.  І ще щодо доріг, центра площа Олександрії стане пішохідною і закритою для автотранспорту за виключенням спеціального – відповідне рішення було прийнято виконкомом міськради минулого тижня.

Читайте також:  На площі Соборній в Олександрії розпочали облаштовувати вуличний дитячий ігровий атракціон

Ще в  минулу п’ятницю відбулась сесія Олександрійської районної ради на якій депутати внесли зміни до бюджету Олександрійського району на 2018 рік, змінили статус Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександрійського району на некомерційне підприємство та прийняли ще ряд важливих рішень.

Також минулого тижня на Олександрійщині:

  • Стали відомі результати весняного призову на строкову службу в Олександрії та районі.
  • Жительку Олександрії затримали при спробі контрабанди на територію ОРДЛО. Вона спробувала провести понад 100 одиниць товару.
  • Для шкіл Олександрійського району придбали ноутбуки та мультимедійні дошки. А в НВК №17 міста Олександрії зроблять ремонт даху спортивного залу.
  • У Войнівці Приютівської громади провели ремонт автодороги, проте жителі села залишились на кілька днів без води через ремонтні роботи на водогоні «Дніпро – Кіровоград»
Читайте також:  Занадто яскрава «Звезда Востока» ще «світитиме» олександрійцям

БЕЗ КОМЕНТАРІВ