У календарях українців з’являться три нові святкові дати

538

Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко, 19 квітня підписав укази, згідно з якими встановлюються:

День піхоти – 6 травня, який впроваджено з метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій.

Читайте також:  На період літніх канікул неповнолітні Кіровоградщини мають змогу підзаробити

День резервіста України відзначатиметься 18 травня. Ураховуючи важливу роль резервістів у справі захисту Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності, їх готовність у будь-який час стати до лав Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, з метою дальшого розвитку сучасних військових традицій, зміцнення патріотичного духу у суспільстві.

Читайте також:  Пожежа з наслідками в Олександрії: в гаражі приватного будинку згоріла «дев'ятка»

День сержанта Збройних Сил України, що припадає на 18 листопада. Його мета – це вшанування відданості, відповідальності та професіоналізму сержантів і старшин Збройних Сил України, їх мужність та героїзм у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, з метою примноження військових традицій сержантського і старшинського складу Збройних Сил України.

Читайте також:  ПриватБанк прагне товаришувати з заробітчанами у Польщі (з олександрійськими – у тому числі), не беручи з них ні копійки

Укази Президента України Петра Порошенка набирають чинності з дня їх опублікування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ