Фото "Приютівська громада"

Сказав – зробив! Саме так мешканці села Протопопівка, що у Приютівській об’єднаній територіальній громаді охарактеризували голову громади Андрія Коломійцева.

Фото “Приютівська громада”

Учора, 19 квітня, розпочалося ремонтування дороги у вищезазначеному населеному пункті, яка десятки років викликала стурбованість та незадоволення мешканців даного села. На відрізку дороги по вулиці Козацькій (від “п’ятачка”, що на перехресті біля магазину до колишньої амбулаторії) вже сьогодні мають завершити роботи з ліквідації глибоких ям та укладання асфальтного покриття. Зазначимо, що по вказаній вулиці курсує не лише рейсовий автобус, а також і шкільний. Тому особливого занепокоєння незадовільний стан дороги викликав саме у батьків дітей, що кожного дня добираються до школи автобусом.

Читайте також:  Понад 100 безробітних Олександрійщини відвідали багатогалузевий ярмарок вакансій

“Ми дуже хвилювалися за своїх діток, адже коли дощ, а ще гірше – ожеледиця, водій автобуса змушений був лавіювати між глибочезними ямами, намагаючись безпечно подолати цей відрізок дороги. Це у прямому сенсі – безпека наших дітей”, – поділилася своїми враженнями з кореспондентами Голосу Громади жителька села Протопопівка, Наталя.

Зазначимо, що проведення ремонтних робіт у Протопопівці Андрій Коломійцев декларував ще у своїй передвиборчій програмі, обіцяючи людям, що цей відрізок буде нарешті відремонтований. Листопад 2018 року було визначено для проведення ремонту, проте на заваді стали несприятливі погодні умови. І ось сьогодні, задоволені жителі Протопопівки дякують очільнику громади за чергову виконану обіцянку.

Читайте також:  У Приютівській ОТГ відбулося урочисте відкриття нового спортивного майданчика з міні-футболу (ФОТО)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ