У Войнівці Приютівської громади провели ямковий ремонт дороги

132

Нещодавно до першого заступника голови Олександрійської РДА Юрія Коваля звернулися ініціативні мешканці Олександрії з проханням посприяти у вирішення питання щодо ремонту дороги у Войнівці на ділянці від колишньої меблевої фабрики до дитячого табору «Дружба» за маршрутом руху автобуса №9. Повідомляє Голос громади з посиланням на сайт Олександрійської РДА.

Скаржники акцентували увагу на поганому транспортному сполученні через вибоїни на дорозі. До того ж особливо актуальною проблема стала з табірної зміни в дитячому оздоровчому таборі дружба та початком дачного сезону.

Читайте також:  Діти з Олександрії відправилися на оздоровлення та відпочинок до одеського курорту

Оскільки село Войнівка входить до складу новоствореною Приютівської об’єднаної територіальної громади Юрій Коваль звернувся до голови Приютівської селищної ради ОТГ Андрія Коломійцева з проханням посприяти у вирішенні ситуації, що склалась.

І вже минулого тижня на вказаному відрізку дороги почалися ремонті роботі – великі ями були засипані відпрацьованим асфальтом, де було необхідно попрацював грейдер. Ремонт дороги проводився без залучення бюджетних коштів коштом власних резервів Олександрійської дільниці експлуатації доріг завдяки особистим домовленостям голови Приютівської ОТГ Андрія Коломійцева.

Читайте також:  Увага! На Кіpовогpадщині шахpаї від імені податківців вимагають гpоші у підпpиємців

Надалі буде вирішуватися питання прийняття відповідної дороги на баланс, адже на разі проведення капітального ремонту дороги робить неможливим відсутність балансоутримувача та статусу вказаного відрізку автошляху.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ