У яких випадках забороняється застосовувати працю неповнолітніх?

109

Відповідно до ст. 190 КЗпП, забороняється застосування праці осіб молодше вісімнадцяти років на важких роботах і на роботах з шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах. Забороняється також залучати осіб молодше вісімнадцяти років до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми.

Про це повідомляє Голос Громади з посиланням до відділу обласного центру зайнятості.

Читайте також:  Олександрієць став призером у Кубку України з велоспорту

Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, а також граничні норми підіймання і переміщення важких речей особами молодше вісімнадцяти років затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони праці. А також неможна залучати неповнолітніх працівників до нічних, надурочних робіт та робіт у вихідні дні (ст. 55, 63, 192 КЗпП України, ст. 11 Закону «Про охорону праці»).

Читайте також:  Працівники поліції виявили мешканців Олександрії, що споживали наркотичні речовини біля міського стадіону

БЕЗ КОМЕНТАРІВ