Убивство дитини у Кіровограді: договір із Сатаною до 2066 року, майбутні жертви та перерваний суд

365

Поки тато з мамою гостювали за столом, кум розчленував маленьку похресницю в гаражі.

Жахливе вбивство сталося в Кіровограді: чоловік вбив дитину, бо вважав себе сатаністом, який підписав угоду з Дияволом, – повідомляє інсайдер Нацполіції.

Куми не підозрювали, що Сергій Шипулін сатаніст. Тому залюбки зайшли до нього в гості з семирічною донькою Софійкою. Чоловіки заледве встигли перехилити кілька чарок горілки, як Сергій раптом вирішив покататися з Софійкою на велосипеді у подвір’ї власного будинку.

Невдовзі він повернувся із закривавленими руками, на питання відповів, що зарізав нутрію, схопив кілька пакетів і знову вийшов. За якийсь час гості пішли на пошуки господаря, та й доньки щось довго не чути. Доньку в гаражі знайшла мама: в пакеті з жахом впізнала розчленоване тіло своєї дитини.

Читайте також:  Олександрійський лікувально-діагностичний центр «Добродія» святкує свій перший рік народження

Поліція знайшла в будинку Сергія заплічник, наповнений блокнотами з сатанинськими записами. Виявляється чоловік підписав договір з Сатаною до 2066 року. До цього часу він зобов’язався вбити кілької людей, а з настанням 2066-го – себе. Для жертвоприношення Сатані Шипулін вибрав трьох дітей: Софійку, ще одного похресника Сашка і… власного сина Дмитра. Сина “залишив” наостанок, мовляв, він йому ще знадобиться.

Сатаніст втік, змусивши поліцію попередити в місті всіх водіїв маршруток, таксистів та перекрити виїзди з міста. Вбивця мав при собі ніж, ймовірно, міг вчинити новий злочин, бо вважав, що ніж набирає силу з кожним вбивством. Але злочинець о другій ночі повернувся додому, де на нього вже чекали поліцейські. Їм довелося стріляти, бо Сергій чинив правоохоронцям опір.

Читайте також:  Увага! На Кіровоградщині за 2 неділі почне діяти обмеження руху для вантажівок

Сусіди розповіли, що Шипулін до кризи був досить успішним підприємцем. Мав великий будинок і два автомобіля, але згодом, як зріс курс долара, він в один момент все втратив. Знайомі бачили, що чоловік депресує, підозрювали: почав вживати наркотики, став дуже дратівливим та агресивним, через що його покинула дружина з дітьми.

Поліція зараз опрацювує кілька версій вбивства, серед них і приналежність Шипуліна до секти сатаністів, адже саме у Кіровограді 15 років тому в такій збиралися прихильники Диявола, підлітки, які вбили свого однокласника.

Підозрюваний свідчень не дає. Йому загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі.

Читайте також:  Олександрійцям, що хочуть працювати в таксі: про особливості добору водіїв

Сьогодні, 11 квітня, Ленінський районний суд Кіровограда розпочав судове засідання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві дівчинки.

Працівниками поліції на судове засідання був доставлений підозрюваний Сергій Шипулін. Справу почала розглядати суддя Інесса Черненко. Прокурор –  Микола Вдовиченко.

Проте суд було призупинено, адже сторона захисту заявила про відвід судді, адже Інесса Черненко не задовольнила клопотання захисту про слухання засідання в закритому режимі.

За правилами процесуального кодексу заявлений відвід підлягає автоматичному розподілу і розглядом справи іншим суддею, якого визначить автоматизована система документообігу суду. В справі оголошена перерва до вирішення заяви про відвід.

За інформацією сайту Перша Електронна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ