Учні гімназії –інтернат- школи мистецтв дізнавалися про необхідні професії

122

На минулому тижні, 7 червня 2018 року для учнів 10 класів Олександрійського підрозділу Кіровоградського обласного НВК (Гімназія-інтернат  – школа мистецтв), які оздоровлюються в пришкільному таборі, було проведено Профорієнтаційний урок із серії «Реальне трудове життя», під час якого йшла мова про важливість правильного вибору справи життя. У ході уроку школярі отримали інформацію про стан сучасного ринку праці, поради щодо вдалого професійного вибору, уникнення помилок при виборі професії. Крім цього, вони дізналися про послуги, що надає служба зайнятості, її можливості щодо сприяння працевлаштуванню молоді. Ті, хто вже обрав професію, визначали шляхи оволодіння нею – ознайомилися з інформацією про навчальні заклади, де можна продовжити навчання та ін.

Читайте також:  Пожежа в Олександрії забрала життя двох людей

Окрім цього, старшокласники ознайомилися з сучасними вимогами роботодавців до працівників; а також мали можливість обмінятися власними думками про власні професійні наміри.

Для закріплення уявлення дітям було запропоновано взяти участь у профорієнтаційній грі «Оптимісти та скептики» та проаналізувати свої можливості оволодіння тією чи іншою професією за допомогою психогеометричного тесту. Наступним етапом в роботі на уроці стало ознайомлення учасників з такими поняттями, як «професійно-важливі якості» та «професійна придатність», після якого фахівець центру зайнятості Олена Клочко запросила школярів пройти профорієнтаційне тестування за методикою Клімова.

Читайте також:  В Олександрії з кювету витягли автомобіль

 На завершення заходу його учасники отримали поради та рекомендації, якими варто було б скористатися в процесі вибору напрямку подальшої професійної діяльності.

За словами викладачів, такі форми роботи дозволяють краще підготувати учнів до усвідомленого вибору подальшої професійної долі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ