Учні олександрійської школи №10 можуть розраховуватися за шкільні пиріжки безготівково

174

Школярі загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №10                     м. Олександрії отримали можливість оплачувати сніданки і обіди у шкільній їдальні без готівки – банківською карткою. Про це «Голос Громади» повідомила представник прес-служби ПриватБанку у Кіровоградській області Анжела Дзінзюра.

Для цього ті, хто бажає скористатися даною послугою, можуть відкрити спеціальну банківську «картку Юніора» для дітей віком від 6 до 17 років. Її відкриття безкоштовне.

Читайте також:  Степан Ніколенко: «Паризький Лувр мене не надто вражає»

Фахівці ПиватБанку вважають, що картка Юніора допоможе дітям швидко освоїти ази фінансової грамотності, легко навчитися користуватися сучасним платіжним засобом. Спочатку вони навчаються оплачувати свої шкільні обіди,  а потім і здійснювати покупки в торгівельно-сервісній мережі. Батьки ж отримують можливість контролювати витрати своїх дітей та зручно передавати/перераховувати їм на картку кишенькові гроші. Крім того, це унікальна можливість привчити дитину до виваженого ставлення до грошей.

Читайте також:  На Кіровоградщині учасники АТО отримали понад 17 тисяч гектар землі

«Сьогодні у 53 школах на Кіровоградщині  ПриватБанк обладнав шкільні їдальні терміналами для приймання Карток Юніора . Якщо батьки мають бажання, вони можуть відключити можливість знімати готівку через банкомати за карткою своєї дитини, щоб бути впевненим у її правильному харчуванні, відсутності витрат на нездорову їжу, алкоголь або цигарки. У дітей буде менше спокуси витратити гроші на щось непотрібне. Як показує практика, школярі вчаться бути відповідальними та чесними, знаючи, що батьки бачать усі операції за карткою», – переконує прес-служба ПБ.

Читайте також:  Інвалідність не вирок. В Олександрії жінка з інвалідністю знайшла роботу на місцевому підприємстві

БЕЗ КОМЕНТАРІВ