В Новопразькій ОТГ з’явився мобільний рентген апарат

437

Нещодавно Голос Громади повідомляв, що Олександрійською районною лікарнею та ТОВ «МЕД ЕКСІМ», було підписано договір на поставку мобільної рентген системи IMAX 102.

Як стало відомо кореспондентам Голосу Громади, обладнання вартістю в 195 тисяч гривень вже поставлене до Новопразькій амбулаторії загальної медицини сімейної практики.

Голова Новопразької ОТГ Богдан Куруп зазначив,  відтепер мешканцям селища та навколишніх населених пунктів не доведеться їздити до міста щоб зробити рентген, адже всі необхідні процедури здійснюватимуться безпосередньо в Новопразькій амбулаторії.

Читайте також:  На Кіровоградщині у сфері сільського господарства є вільними понад 60 вакансій для чоловіків

Зазначимо, що питання щодо оснащення амбулаторії новою сучасною технікою озвучив ще будучи кандидатом на посаду Новопразького селищного голови Богдан Куруп під час зустрічей з виборцями.

Додамо, що Новопразьку амбулаторію, після тривалих ремонтних робіт, було відкрито 17 листопада 2017 року.

Нагадаємо, що у березні Новопразька амбулаторія загальної практики – сімейної медицини отримала нове фізіотерапевтичне обладнання, вартістю в 180 тис грн. Сім комплектів портативного сучасного обладнання встановили в фізіотерапевтичному кабінеті, де до цього використовували застаріле обладнання, що пропрацювало майже 45 років.

Читайте також:  В Олександрії відбувся святковий чемпіонат Кубку України з окремих дисциплін пауерліфтингу (ФОТО)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ