В Олександрійській міській лікарні виявили порушень на 800 тисяч гривень

443

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області під проведення ревізії за період з січня 2015 року по грудень 2017 року в міському комунальному лікувально-профілактичному закладі – Міській лікарні №1 міста Олександрії виявили порушень на 822,1 тис. грн. Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Державної аудиторської служби України.

206 тисяч гривень втратили та недоотримали в міській лікарні через занижену вартість платних послуг із проходження  первинних та періодичних медичних оглядів в зв’язку з обчисленням їх за витратами на 2014 рік, що фактично нижче за їх реальну вартість.

Читайте також:  Інвалідність не вирок. В Олександрії жінка з інвалідністю знайшла роботу на місцевому підприємстві

Також аудитори встановили, що в медзакладі лікували громадян, які проживають в інших населених пунктах і витрати за ці послуги не відшкодувалися міськими та селищними бюджетами, що призвело до покриття витрат сторонніх юридичних осіб на загальну суму 532,8 тис. грн.

Крім цього, встановлено незаконні витрати на оплату праці та внаслідок завищення вартості виконаних робіт на загальну суму 55,2 тис. грн, а також нестачу товарно-матеріальних цінностей на суму 28,1 тис.грн.

Читайте також:  На Кропивниччині ще 20 дітей-сиріт та 1 дитячий будинок сімейного типу отримають житло від держави

БЕЗ КОМЕНТАРІВ