В Олександрійській РДА відбулося засідання комісії з питань забезпечення сплати податків

132

Вчора, 23 квітня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Коваля відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Олександрійської райдержадміністрації.

На порядок денний засідання винесли чергові питання:

  1. Про очікувані надходження до бюджетів усіх рівнів Олександрійського району за січень-квітень 2019 року.
  2. Стан податкового боргу по податках і зборах та його очікуване погашення у 2019 році, про результати проведених заходів щодо зменшення податкової заборгованості.
  3. Виконання місцевих бюджетів району у січні-березні 2019 року, очікуване виконання у квітні 2019 року та про своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ.
  4. Про сплату податку на доходи фізичних осіб платниками податку до місцевого бюджету за місцезнаходженням відокремленого підрозділу.
  5. Про декларування та сплату податку на доходи фізичних осіб одноосібниками за 2018 рік.
  6. Про вжиття заходів щодо своєчасності проведення розрахунків з громадянами за здані в оренду земельні частки (паї) відповідно до умов укладених договорів.
  7. Про вжиття заходів щодо забезпечення своєчасності сплати фізичними особами – підприємцями єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
  8. Про надходження доходів до спеціального фонду місцевих бюджетів Олександрійського району у січні-квітні 2019 року та використання коштів районного фонду охорони навколишнього природного середовища.
Читайте також:  В домашній атмосфері відбувся яскравий сольний концерт Александри Моне для земляків-олександрійців (ФОТОЗВІТ)

Учасники комісії проаналізували стан справ по наведених питаннях порядку денного та прийняті відповідні рішення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ