В селищі Андріївка Олександрійського району Кіровоградської області місцева жителька побила двохрічну дитину до струсу мозку. За словами матері хлопчика Якименко Наталі, 9 липня приблизно о 19:00 її дитина вибігла з двору до дітей, що гралися на вулиці. Одного з них маленький Артем впізнав – він був племінником Наталі. Дівчинка ж була йому не знайома, тому Артем взяв її за руку, але дівчинка впала – оскільки лише недавно навчилась ходити. У відповідь на це мати дівчинки штовхнула дитину Наталі. Хлопчик впав і вдарився головою об асфальт та зчесав руку, а потім вона знову його схопила та почала бити по спині. Мати іншого хлопчика вихопила Артема у неврівноваженої жінки та почала заспокоювати, але односельчанку це не зупинило, і вона продовжувала бити його навіть на руках у своєї супутниці.

Читайте також:  Поліція Олександрії веде активну боротьбу с водіями, що паркуються у не встановлених місцях

Ввечері Наталя помітила, що дитина не захотіла їсти, а вночі плакала та не спала. Вранці перелякані батьки поїхали до районної лікарні, де виявилося, що в Артема струс мозку, а від удару пішли ускладнення на очі. Лікарі призначили місяць лікування, але поки говорити про стабільний стан дитини не можна – так як йому всього 2 роки.

Читайте також:  Потужний північний циклон принесе на Кіровоградщину град та шквали

Також Наталя разом з чоловіком написали заяву в районний відділок поліції, а також провели судово-медичну експертизу де зняли побої. Та через тиждень ніяких зрушень по справі вони не помітили. 15 липня чоловік пані Якименко поїхав до слідчого, який сказав, що вони чекають висновків судмедексперта. В лікарні ж сказали, що запиту з поліції на історію хвороби ще не було. Судмедексперт в свою чергу повідомив стурбованих батьків, що висновків на руки вони дати не можуть, бо видані вони можуть бути лише після того, як поліція зробить запит на історію хвороби. І лише після того, як туди внесуться висновки судмедекспертизи, вони зможуть передати їх в поліцію.

Читайте також:  На Олександрійщині відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

При цьому Начальник Олександрійського районного відділення поліції Віталій Кравцов повідомив кореспонденту Голосу Громади, що справа по факту даного правопорушення відрита і наразі триває досудове слідство, а за рядом нюансів жінка повинна звернутися до слідчого для з’ясування подальших дій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ