В Олександрії безробітні зрілого віку дізнавались про шляхи власної професійної реалізації

194

Нещодавно, в Олександрійському відділі обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління пенсійного фонду України в Кіровоградській області відбувся спільний захід з Олександрійським міськрайонним центром зайнятості, – День відкритих дверей та семінар для осіб старше 50 років, які перебувають на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості.

Начальник Олександрійського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління пенсійного фонду України в Кіровоградській області Світлана Демченко провела змістовну екскурсію сервісним центром, розповівши про кожну послугу, які можуть отримувати відвідувачі та шляхи їх отримання; основні завдання та функції сервісного центру, принципи здійснення прийому та обслуговування громадян, наголосила на відкритості та прозорості діяльності органів Пенсійного фонду. Також безробітні ознайомились з організацією роботи «єдиного вікна», інформаційними матеріалами на стендах.

Читайте також:  В селищах Пантаївці та Олександрійському начальник Олександрійського відділу поліції проведе виїзні прийоми

 Розповідаючи про дистанційні форми обслуговування та новітні технології, фахівець управління зупинилася на можливостях Веб-порталу електронних послуг та процедурою реєстрації на ресурсі, що в подальшому дозволяє отримувати індивідуальні дані з особової картки. Крім того, учасники заходу дізнались про подальшу модернізацію системи прийому громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій.

Читайте також:  «Косметолог» для автомобілів: на Кіровоградщині безробітні можуть стати рихтувальниками кузовів

 На семінарі для осіб старше 50 років були розглянуті питання щодо психологічних особливостей та переваг осіб зрілого віку, можливостей досягнення успіху, визначення шляхів щодо власної професійної реалізації.

Гості управління отримали вичерпну інформацію про всі останні зміни в законодавстві, які стосуються питань призначення пенсій (розрахунку страхового стажу необхідного для призначення пенсії, можливість набуття страхового стажу шляхом добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування незастрахованих осіб) та отримали відповіді на нагальні питання.

Читайте також:  Фірмовий магазин ФК «Олександрія» відкрили в Знам’янці

БЕЗ КОМЕНТАРІВ