Мер міста Степан Цапюк сьогодні, 25 жовтня 2016 року схвалив стан техніки, що працюватиме в зимовий період. Про це повідомляє сайт міськради.

Огляд проводився повторно, так як минулого разу мер дав вказівку покращити стан спецавтотраспорту та доручив комунальникам у тижневий строк ліквідувати усі недоліки.

З огляду на це було замінено акумулятори, налагоджено ходову частину автомобілів, приведено до ладу підвісні механізми для прибирання снігу та здійснено фарбування транспорту.

Читайте також:  Кримінальні події тижня: розбійника з пістолетом затримано в Олександрії

Цього разу мер відзначив належну якість підготовки та підкреслив, що цього року до прибирання міста від снігу та боротьби з ожеледицею буде залучено більше машин, ніж минулого року, зокрема, замість одного працюватимуть 2 грейдери.

Також на сайті відомства зазначається, що 27 жовтня в Олександрії відбудеться штабне навчання щодо виконання завдань з організації заходів, характерних для міста в осінньо-зимовий період.

Читайте також:  Якщо вчасно не звернутися до медиків, то наслідки захворювання смертельні: вже 5-та жертва на Кіровоградщині

БЕЗ КОМЕНТАРІВ