В Олександрії готується конкурс на перевезення пасажирів автобусами

219

З метою належної організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування виконавчий комітет Олександрійської міської ради 25 квітня затвердив відповідний кошторис витрат, повідомляє «Голос Громади».

Кошторис запропонований для керування конкурсному комітету для організації і проведення відповідних тендерів з визначення переможці-перевізників. Він містить такий перелік витрат: послуги мобільного зв’язку – 50 грн, обслуговування принтера, ксерокса – 170 грн, розміщення оголошення, рішення виконкому у ЗМІ – 100 грн, офісний папір, формат А4 – 130 грн, папка-сегрегатор – 60 грн, набір канцтоварів (ручки, олівці. Стиплер, файли – 90 грн, всього – 600 гривень.

Читайте також:  Кого нагородять перед всією Олександрією?

Документ має примітку: «Кошторис витрат розрахований для одного автобусного маршруту, який входить до об’єкту конкурсу. Вартість витрат за об’єкт конкурсу дорівнює добутку вартості витрат за один маршрут на кількість маршрутів в об’єкті».

Як вже зазначалося раніше у ЗМІ, перевезення громадським транспортом у місті періодично зазнають труднощів через не надто велику кількість бажаючих суб’єктів підприємництва на цей вид діяльності (іноді на окремі маршрути їх просто не було). Це не зважаючи на те, що ціна проїзду по місту у його адміністративних межах щороку підвищується. Наразі мінімальний тариф поїздки містом становить, як відомо, 6 грн.50 коп., що майже дорівнює проїзду у столичних маршрутках (м.Київ) – 7 гривень.

Читайте також:  За надання житла нерегульованому мігранту мешканець Кіровоградщини поніс покарання

БЕЗ КОМЕНТАРІВ