В Олександрії і районі знову вчинили розбійні напади на помешкання пенсіонерів

198

Як інформують Олександрійські новини, в Олександрії на мікрорайоні “Перемога”, а також в селі Войнівка Олександрійського району вночі, 3 серпня, були скоєні нові розбійні напади на будинки пенсіонерів, що супроводжувались погрозами і насильством. Таким чином, серія розбійних нападів вже налічує як мінімум 8 епізодів.

Близько 2:00 години ночі двоє невідомих зловмисників у балаклавах пошкодили пластикове вікно на кухні приватного будинку по Новопразькому (колишньому Кіровоградському) шоссе і проникли до будинку пенсіонерів. Один із зловмисників вдарив 64-річного господаря в обличчя, в той час як інший зв’язав руки 53-річній співмешканці власника будинку. Шляхом погроз ножем злодії заволоділи грошовими коштами у сумі 9000 гривень та 100 доларів США.

Читайте також:  Черговий автомобіль за понад півмільйона гривень мають намір придбати для потреб Олександрійської міської ради

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 ККУ “Розбій з проникненням у житло”, повідомила “Олександрійським новинам” інспектор Олександрійського ВП Оксана Михно.

Крім того, як нам стало відомо від власних джерел, ще один розбійний напад стався цієї ж ночі, близько 4:00 години, в селі Войнівка у приватному будинку по вулиці Леніна. Цього разу у нападі брали участь аж четверо розбійників, одягнутих у темні маски та чорні перчатки.

Читайте також:  Мешканці сільської місцевості на Кіровоградщині мають змогу отримати пільгові кредити для будівництва житла

Пошкодивши замок на дверях вони зайшли до будинку і одразу завдали декількох ударів по обличчю 58-річній господині. Після погроз фізичної розправи із застосуванням ножа пенсіонерка змушена була віддати бандитам власні заощадження – 1000 гривень та 500 доларів США. Крім того, злодії зірвали з жінки золоті сережки та ланцюжок.

В даному випадку також відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 ККУ “Розбій з проникненням у житло”. Триває слідство.

Читайте також:  На Кіровоградщині воїни-інтернаціоналісти та їх сім’ї отримають матеріальну допомогу

Нагадаємо, менше ніж два тижні тому у Войнівці злодії також вчинили розбійний напад за аналогічним сценарієм.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ