В Олександрії учора, 24 березня, близько 19:30 прямо поряд зі входом в кафе “Екстрім”, що розташоване в Новопилипівському мікрорайоні біля колишнього рудоремонтного заводу, невідомі особи підпалили автомобіль “Honda Accord” темного кольору. Автівка належить Віталію Баранюку, який в той час відпочивав у кафе разом зі своїми товаришами Романом Чабаном та Володимиром Малишом.

Про пожежу відпочиваючим повідомив працівник кафе. Незважаючи на те, що чоловікам спільно з персоналом закладу вдалося швидко ліквідувати пожежу власними силами, транспортний засіб все ж таки отримав пошкодження передньої частини кузову.

Читайте також:  З обласного бюджету виділять кошти на ремонт Новопразького інтернату та інші соціальні об'єкти Олександрійщини

Про це “Олександрійським новинам” повідомили власні поінформовані джерела.

Віталій Баранюк відомий тим, що нещодавно спільно з Романом Чабаном фігурував в гучній кримінальній справі щодо розповсюдження наркотиків під прикриттям міських міліціонерів. А Володимир Малиш тільки декілька місяців тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вчинення в 2007 році в складі банди зухвалого розбійного нападу на олександрійського валютника, якого нещодавно при черговій спробі пограбувати навіть розстрілювали з автомату.

Читайте також:  В Червоній Кам'янці згоріла покрівля господарчих споруд та дрова

Нагадаємо, тоді Р. Чабан та В. Баранюк під час допитів розповіли про схеми “кришування” міліціонерами наркоторговців, а також про те, як вони під тиском корумпованих правоохоронців писали фіктивні заяви на співробітників УБОЗу, які тоді займались розслідуванням цієї кримінальної справи щодо розповсюдження наркотиків.

За інформацією наших джерел, зазначений підпал автівки, імовірно, пов’язаний з кримінальними розборками через продовження участі зазначених громадян в місцевому ринку наркобізнесу.

Читайте також:  На Кіровоградщині оперативники затримали на хабарі у 150 тис грн двох посадовців

Офіційного звернення до поліції по даному факту поки що не надходило.

За інформацією з сайту “Олександрійські новини“.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ