В Олександрії проходить збір парашутистів-нацгвардійців

262

В Олександрії на базі військової частини 2269 почалися навчально-методичні збори з підготовки та підвищення кваліфікації парашутно-десантної підготовки і пошуково-рятувальної служби. Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Національної гвардії України.

Участь у зборах приймають представники Головного управління Нацгвардії України, рятувальньопарашутно-десантна група авіаційної частини міста Олександрії, особовий склад загону спеціального призначення Північного ОТО, представники Міжнародного багатопрофільного центру з підготовки підрозділів НГУ та льотний склад військової частини. В найближчий час до зборів приєднаються курсанти Національної академії Національної гвардії України.

Читайте також:  42 дитини з Кіровоградщини направлені на оздоровлення та відпочинок

За час зборів, а вони проходитимуть до 23 червня, учасники мають відпрацювати майстерність, щодо виконання навчально-тренувальних стрибків з парашутними системами різних типів, вдосконалить методичну підготовку та теоретичні знання.

«Основна мета збору є відпрацювання питань навчально-бойової підготовки у польових умовах і вдосконалення навичок. Тому, програма збору відпрацьована так, щоб максимально розкрити потенціал та можливості кожного його учасника» – розповідає начальник пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби військової частини 2269 підполковник Євген Узлов.

Читайте також:  Керівники Інклюзивно-ресурсних центрів області звітувалися про перші результати роботи установ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ