В Олександрії розшукують патронатні сім`ї для тимчасового догляду за дитиною на вигідних умовах

563

В Олександрії розшукують сім`ї для послуг патронату, які готові надати допомогу дітям, що потребують захисту.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Олександрійської міської ради.

у свою чергу патронажним вихователям гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Патронат містить тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання її батьками складних життєвих обставин (безробіття, матеріально-побутових проблем, згубних звичок).
Патронатним вихователем може бути повнолітня особа, яка є громадянином України, перебуває у зареєстрованому шлюбі, має досвід сімейного виховання дітей, житло (власне, орендоване чи на правах користування) і не має судимості. Крім того, патронатний вихователь повинен мати помічника із числа повнолітніх членів сім’ї.

Читайте також:  На скільки збільшать виплати: працюючим пенсіонерам Кіровоградщини перерахують пенсії

Сім’я кандидатів у патронатні вихователі зобов’язана зібрати та надати відповідний пакет документів, а також пройти спеціальне навчання, яке відбувається в декілька етапів.
До сім’ї патронатних вихователів можуть бути влаштовані діти віком від народження до 18 років. Оптимальний термін перебування дитини в патронатній сім’ї визначається відповідно до індивідуальних потреб дитини, виявлених обставин та їх впливу на стан дитини та не повинен перевищувати 3 місяців. В особливих випадках термін перебування під патронатом може бути подовжений, однак загалом не повинен бути більшим за 6 місяців.

Читайте також:  І знову безвідповідальні дії мешканців Кіровоградщини призводять  до безповоротних наслідків

Патронатний вихователь є членом міждисциплінарної команди, до якої також входять спеціалісти служби у справах дітей, центру соціальних служб, медичних та освітніх закладів. Команда фахівців надає комплекс послуг і дитині, і її сім’ї для того, щоб виправити складну ситуацію в родині і повернути туди дитину, попередивши тим самим соціальне сирітство.
За надання послуг сімейного патронату патронатний вихователь щомісяця отримує винагороду у розмірі п’яти прожиткових мінімумів (на даний час ця сума складає
9 тис. 605 грн) та соціальну допомогу на утримання і виховання дитини в розмірі двох прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку (від 0 до 6 років – 3252, від 6 до 18 років – 4054).

Читайте також:  На Олександрійщині ветеранам війни, військовим та їх сім`ям виплатять одноразову допомогу до 9 травня

Звертайтеся до Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: пр-т Соборний, 59
каб. 406 (міська рада), контактний телефон: 7-23-88.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ