В Олександрії щомісячно через QR-код оплачують проїзд близько 50 пасажирів

416

В червні минулого року в Олександрії впровадили систему оплати по QR-коду за проїзд в міському громадському транспорті, зокрема пасажири чотирьох маршрутів – №2, №3, №4 та №15 отримали змогу оплатити проїзд за допомогою смартфона.

На той час Олександрія стала першим містом на Кіровоградщині та 12 містом в Україні, де було запроваджено унікальну технологію. Проте, чи прижилося нововведення в нашому місті важко сказати, адже нещодавно ЗМІ повідомляли, що на одному з автобусних маршрутів перевізник познімав QR-коди.

Читайте також:  В Олександрії розпочали підготовку до святкування Дня міста

В той же час, за словами керівника прес-служби обласного Приватбанку Анжели Дзинзюри, в середньому, щомісячно через QR-код оплачують проїзд біля 50 олександрійців. На жаль, в відсоткову вимірі досить важко визначити, який відсоток оплата з допомогою смартфону становить з загальної маси пасажирів громадського транспорту в Олександрії.

Додамо, що стартувавши на початку 2017 року у Львові, проста й доступна технологія оплати проїзду через смартфони вивела місто Лева в лідери за обсягами використання е-квитків – з початку року там продано понад 300 тисяч QR-квитків. У Дніпрі нарахували вже понад 50 тисяч користувачів електронного квитка. Третє місце за рівнем смартизації громадського транспорту посідає Миколаїв, де такою послугою з початку року скористувалися майже 35 тисяч пасажирів.

Читайте також:  Ще однієї площі міста торкнулася рука КП «Благоустрій» м.Олександрії (ФОТОЗВІТ)

 З початку 2018 року електронними квитками в міському транспорті за технологією QR-кодів оплатили поїздки понад 435 тисяч українців. На сьогодні в Україні можна оплатити за проїзд у міському транспорті електронними квитками у 18 містах. Що стосується популярності, можна з упевненістю сказати, що найбільше користується популярністю такий вид оплати у великих містах – Львові, Києві, Дніпрі.

Читайте також:  Занадто яскрава «Звезда Востока» ще «світитиме» олександрійцям

БЕЗ КОМЕНТАРІВ