В Олександрії відбулась ділова зустріч щодо працевлаштування залізничників

166

Днями в приміщенні Олександрійської дистанції колії № 11 відбулась ділова зустріч  керівників  Олександрійського міськрайонного центру зайнятості та Відокремленого структурного підрозділу «Олександрійська дистанція колії № 11» Одеської залізниці. Про це Голосу Громади повідомив провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості О. Дмітрієнко.

«Проведення ділової зустрічі зумовлене виконанням Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця». Саме тому ми докладаємо максимум зусиль до якнайоперативнішого укомплектування вакансій Олександрійської дистанції колії № 11», – зазначила директор Олександрійського міськрайонного центру зайнятості Ірина Мукієнко.

Читайте також:  Графік відключення світла по Олександрії на другу половину квітня

Серед найактуальніших питань – оперативне задоволення потреб підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» у працівниках, навчання незайнятого населення за сприяння служби зайнятості під замовлення роботодавця, питання механізму компенсації витрат у розмірі єдиного внеску при працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця та видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Учасники ділової зустрічі узгодили стратегію організації та проведення спільних заходів, спрямованих на задоволення потреб підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» у працівниках.

Читайте також:  На Кіровоградщині затримали групу наркозбувачів з доволі переконливим “багажем” (ФОТО)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ