Вчора, 28 червня 2016 року, на спортивному майданчику училища культури відбулися змагання по стрітболу, організовані за сприяння депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева та міської організації політичної партії «БПП «Солідарність».

Змагались між собою загалом чотири команди – «VSB»,  в якій грали студенти навчальних закладів міста, «Діди» – ветерани баскетболу з Олександрії, «Юність» – команда, в якій грали вихованці ДЮСШ №2, а також гості зі Світловодська – команда «Дніпро».

Читайте також:  Керівник відділення «Укрпошти» на Кіровоградщині заволодів понад 22 тис грн чужих грошей

Завітали на захід і представники депутатського корпусу, зокрема більшість депутатської фракції «БПП «Солідарність». Особливу увагу змаганням приділив Іван Баранов, якому, до речі, нещодавно Президент присвоїв почесне звання «Заслужений працівник культури».

Що ж до змагань, то за правилами гри спортсмени грали на одній стороні баскетбольного майданчика по три учасника в команді. Також, крім розіграшу по стрітболу, відбулися змагання на визначення найкращого «снайпера», в яких переміг Богдан Ткаченко, представник команди зі Світловодська. Гравці «Дніпра» і зайняли першу сходинку п’єдесталу. Другими стала команда «VSB», третіми – «Діди», і на четвертій сходинці – команда спортшколи. Всі переможці отримали дипломи та грошові призи від організаторів змагань.

Читайте також:  Свято вдалося: ретрофестиваль «Олександрія-2019» розважав, веселив і… налякав глядачів (ФОТО)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ