Сьогодні, 4 червня в Олександрійській центральній районній лікарні відбулося відкриття відділення гемодіалізу. На захід завітав голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, селищні голови Приютівської та Новопразької ОТГ Андрій Коломійцев та Богдан Куруп, Олександрійський міський голова Степан Цапюк, депутати Олександрійської міської ради та перший заступник голови Олександрійської РДА Юрій Коваль.

Перед візитом до відділення гемодіалізу поважні гості, журналісти та медпрацівники поклали квіти до меморіальної дошки Анатолію Кохану і вже потім оглянули приміщення та обладнання відділення, відкриття якого стало можливим завдяки державно-приватному партнерству

Читайте також:  В Олександрії оголосили дату проведення останніх дзвоників

Наразі у відділенні встановлено 5 апаратів, які можуть обслуговувати до 12 пацієнтів та у випадку, якщо пацієнтів стане більше, є можливість збільшити кількість апаратів до 10. Штатна чисельність відділення становить 11 працівників, з них 3 лікаря.

Зазначимо, що відділення гемодіалізу в Олександрії стане четвертим в Кіровоградській області та обслуговуватиме не лише Олександрійський район та  Олександрію, а і весь госпітальний округ, який включає в себе також місто Світловодськ та Світловодський, Петрівський, Онуфріївський район.

Читайте також:  Як в Олександрії святкуватимуть День міста: погодинна програма святкових заходів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ