Як інформуют Олександрійські новини, в Олександрії з’явиться новий цех на підприємстві, що займається виробництвом кранів. Про це журналістам повідомив директор підприємства «Віра-сервіс інтермаш» Михайло Сулятицький.

За словами керівника підприємства, у реконструкцію малярного цеху з фарбування деталей та готових виробів вкладуть півтора мільйони гривень коштів власника підприємства, з яких вже освоєно 80% від усього обсягу. Відповідні роботи вже завершуються і на початку літа цех почне працювати.

Читайте також:  Щодня працює «гаряча лінія » управління соціального захисту населення Олександрійщини

«Це важливо для надання виробам товарного вигляду, більш привабливого для клієнтів, які не завжди спочатку оцінюють продукцію за якістю, а іноді ухвалюють рішення, спираючись і на зовнішній вигляд», – уточнює керівник.

Для фарбування габаритних виробів розроблено спеціальну дванадцятиметрову каркасну камеру, а для самого фарбування буде застосована придбана підприємством імпортна установка. Це дозволить швидко і якісно вкривати вироби необхідним видом фарби і відправляти їх замовникам у значно коротші терміни.

Читайте також:  На Кіровоградщині потрібні понад 60 продавців продовольчих товарів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ