В Олександрії засудили чоловіка, який “обчистив” продуктовий магазин

124

Як повідомляє сайт Олександрійські новини, житель селища Нова Прага Олександрійського району, який має за плечима три судимості, знову опинився на лаві підсудних за крадіжку з проникненням у продуктовий магазин. Однак цього разу суд обмежився покаранням у вигляді іспитового строку терміном на два роки.

Про це йдеться у вироку Олександрійського міськрайонного суду.

Читайте також:  Злочинці блокують номера телефону клієнтів цього банку й шахрайськими діями знімають кошти

У грудні, за кілька днів до нового 2016-го року чоловік прибув до місцевого продовольчого магазину, прихопивши з собою два мішки. Раніше він помітив тріщину у шифері, тому в нічний час зняв дві шиферини, виліз на горище, де вибив ногами дошки в стелі та через отвір проник до приміщення магазину. Там зловмисник почав хапати все, що попадало під руку: ковбаси, крупи, консерви, різні види кави та чаю, солодощі, миючі засоби та навіть фарбу для волосся та липучку для мух. Все це він завантажив у два мішки та таким же чином зник з місця злочину. Загальну суму збитків оцінили в 2584 гривні.

Читайте також:  Ірина Дубиківська відкрила на Кіровоградщині сервісний центр «Open Space»

Такі дії чоловіка кваліфікували за ч. 3 ст. 185 КК України “Таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням в  інше  приміщення”.

Зважаючи на щире каяття та позитивну характеристику суд призначив крадію покарання у вигляді 3-х років  позбавлення волі, наступним пунктом змінивши реальний термін на іспитовий строк на два роки.

Читайте також:  Поліція Олександрії веде активну боротьбу с водіями, що паркуються у не встановлених місцях

БЕЗ КОМЕНТАРІВ