Як інформуют Олександрійські новини, близько 18 години вечора учора, 6 червня, на території подвір’я Олександрійського аграрного технікуму, що навпроти військової частини № 2269, були затримані двоє небезпечних озброєних злочинців, які підозрюються правоохоронцями Дніпровщини у скоєнні вбивства та хуліганства.

Обидва затриманих – чоловіки, вони приїхали до нашої області з сусідньої Дніпровщини. Чому вони прибули саме в Олександрію та з якою метою – поки що достеменно невідомо. Ці затримані чоловіки є лише частиною злочинної групи, яка нараховує аж п’ять зловмисників.

Читайте також:  Олександрія – місто каштанів! А хтось замислювався чому? (ФОТО)

Затримання здійснювалось співробітниками кримінальної поліції Дніпровської області за участі спеціального поліцейського підрозділу “Сокіл”.

Один із спецназівців під час затримання навіть здійснив попереджувальний постріл угору, оскільки поліцейські знали про те, що у підозрюваних в наявності мається вогнепальна зброя. Таким чином було упереджено будь-які наміри використання бандитами зброї. У затриманих був виявлений і вилучений пістолет марки “ПМ”.

Читайте також:  Олександрійці вшанували пам'ять українського Кобзаря з нагоди 158-ї річниці від дня перепоховання його праху

Близько 18.30 на місце затримання прибула оперативна група Олександрійського відділу поліції, яку викликали колеги з Дніпровщини задля оформлення необхідних процесуальних документів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ