В Приютівській ОТГ аграріїв познайомлять з новими можливостями використання безпілотних літальних апаратів у сільському господарстві

230

12 липня о 10:00 в Приютівській об’єднаній територіальній громаді відбудеться науково-практичний семінар під назвою «Перспективи застосування безпілотних літальних апаратів у сільському господарстві регіону та для потреб Приютівської ОТГ».

Захід проходитиме в Олександрійському професійному аграрному ліцеї. Під час семінару будуть розглянуті питання щодо використання безпілотних літальних апаратів для сільськогосподарських робіт, створення мережі регіональних центрів технічного обслуговування безпілотних літальних апаратів і прокату автономних підвісних агрегатів, проект розбудови регіонального Центру безпілотних літальних апаратів для потреб Приютівської об’єднаної територіальної громади на базі Олександрійського професійного аграрного ліцею.

Читайте також:  Завершується термін подачі  переліку суб`єктів на повну суму інфраструктурної субвенції для ОТГ

Окрім цього на учасників семінару чекатиме презентація безпілотних літальних апаратів компанії SafeusDrone (презентаційні польоти).

Організаторами заходу виступають Приютівська об’єднана територіальна громада, Льотна академія Національного авіаційного університету, компанія Південної Кореї SafeusDrone та Олександрійський професійний аграрний ліцей, за підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ