Сьогодні, 8 червня, відбулася двадцять шоста сесія сьомого скликання Олександрійської районної ради під час якої на розгляд депутатів було винесено 16 питань, які місцеві народні обранці одноголосно підтримали.

Зокрема, депутати райради розглянули питання перетворення Центру первинної медико-санітарної допомоги в комунальне некомерційне підприємство, внесли зміни до бюджету Олександрійського району виділивши кошти для Новопразької амбулаторії та на продовження ремонтних робіт в ізоляторі тимчасового тримання №7 міста Олександрія.

Читайте також:  На Олександрійщині відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

Крім цього депутати змінили межі села Солов’ївка Андрійївської сільської ради, затвердили програму охорони навколишнього природного середовища Олександрійського району на 2018-2022 роки та програму допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу та передбачили видатки на фінансування заходів вказаних програм.
Підтримали також депутати процедуру звернення Олександрійської районної ради до Олександрійської виборчої комісії у зв’язку з достроковим припинення повноважень депутатів Богдана Курупа та Наталії Йоник.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ