Відбулося засідання госпітальної ради Олександрійського госпітального округу

313

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко під час щотижневої апаратної наради повідомив, що 29 вересня вже відбулося перше засідання госпітальної ради Олександрійського госпітального округу, під час якого було обрано голову ради і заступника.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської облдержадміністрації.

Він також зазначив, що Постановою Кабінету Міністрів України вже визначено межі цього госпітального округу (і території, і лікувальні заклади, що входять до його складу). Міністерство охорони здоров’я України визначило квоту представництва в госпітальній раді для кожної території. А вже території ухвалюють рішення стосовно делегування своїх представників до ради.

Читайте також:  Перелік олександрійських захисних споруд цивільного захисту

– Ні на рівні обласної державної адміністрації, ні на рівні департаменту охорони здоров’я не буде видано розпоряджень, які визначатимуть склад госпітальної ради, – підкреслив Сергій Коваленко. – На першому засіданні госпітальної ради округу ухвалюють документи, що подають місцеві органи влади і, відповідно, голосуванням затверджують персональний склад ради.

Після першого засідання госпітальної ради Олександрійського округу, що відбулося в Петровому, її представники побували в Світловодську, Олександрії, Онуфріївці та оглянули лікувальні заклади округу.

Читайте також:  ПриватБанк прагне товаришувати з заробітчанами у Польщі (з олександрійськими – у тому числі), не беручи з них ні копійки

БЕЗ КОМЕНТАРІВ