Вся Україна в Олександрії

362

Події останніх років в Україні показали, що українці здатні ділитись, любити і допомагати ближньому. Таку ж ціль ставлять перед собою волонтери мандрівного табору «Будуємо Україну Разом», які вже майже тиждень допомагають жителям Олександрії покращити стан будинків, зробити ремонт та розмалювати стіни.

«На таборі є волонтери з усіх регіонів України, які приїхали власним прикладом показати, що можна міняти навколишнє середовище і для цього не потрібні мега зусилля. Тут ми працюємо на 4 об’єктах: школа, галерея мистецтв та дві сім’ї. Ввечері готуємо культурну програму для волонтерів, де проводимо різні ігри та конкурси, щоб краще дізнатись один про одного та побудувати міцну команду. Також організовуємо заходи для місцевих: провели лекції про розвиток велосипедної інфраструктури в Україні, послухали історію успіху про молодіжний рух в Приютівській ОТГ», – розповідає адміністраторка табору Віра.

Читайте також:  Менеджер, інженер-конструктор, водій: які вакансії пропонують олександрійцям сьогодні?

Табір в Олександрії триває від 23 вересня і закінчиться 7 жовтня, за цей час волонтери допоможуть сім’ям утеплити будинки, провести воду в будинок, підготувати виставкову залу в Арт-галереї «VashART» та перетворити сіру стіну біля школи у витвір мистецтва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ