З безробітних у військові: з початку року понад 80 шукачів роботи підписали контракт на службу в ЗСУ

86

Служба  зайнятості бере неабияку участь у проведенні інформаційно-просвітницької роботи серед безробітних громадян щодо популяризації служби в Збройних силах України, як одного з видів зайнятості.

У кожному центрі зайнятості та філії обласного центру зайнятості для представників військових комісаріатів створено умови для проведення роботи, спрямованої на інформування безробітних про військову службу в Збройних Силах України, а також надання шукачам роботи різнопланових консультацій з питань, пов’язаних  з військовою службою за контрактом.

Читайте також:  Для молоді Кіровоградщини збільшено фінансування обласної програми на придбання житла

Також діють інформаційні куточки, де розміщені рекламно-агітаційні матеріали щодо умов прийняття на військову службу за контрактом та вступу до вищих військових навчальних закладів.

Крім цього, для безробітних громадян проводяться семінари з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі представників військкоматів. Під час цих заходів здійснюється інформування присутніх щодо умов та переваг проходження військової служби за контрактом. Учасників ознайомлюють з основними вимогами до претендентів, а також пільгами і гарантіями для військовослужбовців. Крім того, безробітним розповідають про стан матеріального і пенсійного забезпечення та інші питання щодо соціального захисту військовослужбовців.

Читайте також:  Як власникам земель Кіровоградщини протистояти рейдерству?

Так, цьогоріч проведено 730 зазначених заходів, у яких узяли участь 7,7 тис. безробітних. У результаті зазначеної спільної роботи, 82 особи працевлаштовані на військову службу за контрактом.

Варто зазначити, що ця робота проводиться у рамках спільного рішення про сприяння у відборі та прийнятті громадян України на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України, ухваленого Кіровоградським обласним центром зайнятості  та обласним військовим комісаріатом.

Читайте також:  На Олександрійщині ліквідували загоряння у приватному будинку

БЕЗ КОМЕНТАРІВ