За крадіжки та шахрайство місцевий «любитель» опіоїдів проведе три роки за ґратами

55

Мешканець Олександрійщини, який має не погашену та не зняту судимість, вирішив знову взятися «за старе». В січні поточного року викрав частину металевих воріт розмірами 1,5 метри на 2 метри, вагою 45 кілограмів заподіявши потерпілому матеріальну шкоду на загальну суму 295 грн. Другим злочинним діянням стало заволодіння велосипедом шахрайським шляхом. Зловмисник шляхом обману, ввійшов у довіру до власниці, та отримавши транспортний засіб зник у невідомому напрямку, завдавши матеріальну шкоду в розміні 700 гривень. Повідомляє Голос Громади з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Читайте також:  В Олександрії до Дня працівника сільського господарства відкрили оновлену Дошку пошани (ФОТО)

На цьому зловмисник не зупинився і шляхом вільного доступу проник до приміщення гаражу звідки викрав електричну болгарку марки «Nutool» модель «MP125N», штроборіз (бороздороб) марки «Nutool» модель «NPE 185», електричний перфоратор марки «TOOLTEC», після цього з території домоволодіння викрав велосипед марки «LLIFL». З викраденим майном з місця вчинення кримінального правопорушення зник та викраденим розпорядився на власний розсуд, заподіявши матеріальних збитків на загальну суму 3 357 гривень.

Читайте також:  Один з медичних закладів Олександрійщини закупить три легкових автомобіля спеціального санітарного типу

Додамо, що зловмисник перебуває на обліку у лікаря нарколога з приводу психічних та поведінкових розладів внаслідок вживання опіоїдів з 2010 року, та має синдром залежності.

Під час судового засідання мешканець Олександрійщини свою вину визнав у повному обсязі та розкаявся у вчиненому.

Суд ухвалив призначити остаточне покарання у виді 3-х років позбавлення волі.

Читайте також:  Кіровоградська область отримала від держави субвенцію на медицину

БЕЗ КОМЕНТАРІВ