Загадкове іногороднє підприємство наобіцяло Олександрії

600

Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-технічний центр геотехнологій» звернулося до міської влади з проханням переглянути розмір ставки  орендної плати за землю, повідомляє «Голос Громади».

Ця дрібна компанія (всього 27 працівників) з такою помпезною назвою дислокується в Олександрії за адресою Войнівське шосе,1 на місці колишньої меблевої фабрики. Але реєстрацію підприємницької діяльності вона має у м.Дніпрі. Після того, як у зв`язку зі змінами у відповідних державних нормативах у 2017 році змінилась орендна плата за землю, це товариство не підписало з міською владою додаткову угоду про оренду двох земельних ділянок за вказаною адресою площею 2,6 та 0,5 га.

Читайте також:  Шахрайські схеми новизною не відрізнялись, але олександрійці все одно на них «клюють»

Питання про зміну орендної ставки для карликового підприємства з довжелезним і гучним іменем стояло на вчорашньому засіданні виконкому Олександрійської міськради і початкова пропозиція була – відмовити через не підписання прохачем додаткової угоди. Але в ході подальших переговорів на виконкомі з представником згаданого товариства йому були поставлені жорсткі умови: сплачувати податки за найману працю всіх працівників в Олександрії та змінити місце реєстрації підприємства з дніпровського на місцеве. На першу пропозицію представник адміністрації товариства охоче погодився платити вже з наступного місяця, на іншу ж відповів досить ухильно: пообіцяв «вивчити питання». А тим часом рішення про зміну орендної ставки для дніпровського виробництва ще розгляне найближча чергова сесія Олександрійської міськради.

Читайте також:  На Олександрійщині на трасі Знам’янка – Луганськ – Ізварине вантажівка злетіла у кювет

На запитання присутніх на виконкомі, що ж виготовляє ТОВ «Науково-технічний центр геотехнологій» в Олександрії, його представник відповів так само дуже обтічно і коротко: «Технічні суміші».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ