Працівники УДПтС України в Кіровоградській області попередили потрапляння заборонених речовин на територію Петрівської виправної колонії №49. Про це вчора, 30 червня 2016 року, повідомила прес-служба управління в соціальній мережі Фейсбук.

Ввечері, 24 червня на прилеглій території біля Петрівської ВК №49, яка знаходиться між постами №4 та №5, було затримано невідомого. Ним виявився житель Олександрійського району, який раніше і сам відбував покарання в цій колонії. Метою перебування чоловіка на території ВП був… лимон. Саме його намагався перекинути затриманий за стіну установи, в зону, що охороняється працівниками УДПтС.

Читайте також:  В Олександрії вакантними є 4 робочих місця із зарплатою понад 10 тисяч

Але, як виявилось, фрукт був не простим – в ході перевірки з’ясувалося, що ззовні лимон був обмотаний прозорою плівкою, а всередині знаходився флакон з невідомою речовиною в кількості 30 мл. Після затримання про подію було повідомлено чергового Петрівського відділення Долинського відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області та викликано слідчо-оперативну групу. Наразі поліцейські проводять перевірку.

Читайте також:  Стало відомо скільки бюджетних коштів витратять на святкування Дня міста в Олександрії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ