Жителів району агітують їхати до Кропивницького на мітинг “за обід”

306

Сьогодні, 12 липня, стало відомо, що в с. Войнівка невідомі ходили вулицями села та закликали місцевих жителів завтра їхати до Кропивницького на мітинг. Про це повідомляють “Олександрійські новини”.

За завтрашній мітинг особи, які не представилися, обіцяли видати “добові” та організувати обід майбутнім мітингувальникам. З якою метою агітують людей з Олександрійського району їхати та мітингувати до Кропивницького, наразі невідомо. Проте, з огляду на останні події, що стосуються бажання сіл та селищ створити об’єднану територіальну громаду, але вже без Олександрії, такі “проплачені обідом” мітинги є більш, ніж логічним явищем на політичній арені.

Читайте також:  За крадіжки двоє жителів Олександрійського району можуть потрапити за грати

Зазначимо, що насьогодні вже в чотирьох селах та селищах Олександрійського району відбулися сесії місцевих рад, де вже було прийнято рішення щодо об’єднання. Також додамо, що у с. Войнівка на сесію сільської ради було внесено два питання: щодо розгляду об’єднання з Приютівською громадою та громадою м. Олександрія. Більшістю голосів було прийняте рішення на користь об’єднання з Приютівкою.

Читайте також:  На Олександрійщині стартував агро-кемп «Патріот»

Бажання сіл та селищ району об’єднатися неоднозначно сприйняли керманичі міста. Замість того, щоб займатися проблемами міста, яких, доречі в Олександрії більше, аніж вдосталь, посадовці Олександрійської міської ради на чолі з першим заступником міського голови, депутатом Кіровоградської обласної ради від “Опозиційного блоку” Давиденко Л. та іншими посадовцями “вояжують” селами, втручаючись у справи жителів району, аби “довести” місцевим мешканцям недоцільність такого об’єднання.

Читайте також:  Учні гімназії –інтернат- школи мистецтв дізнавалися про необхідні професії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ