В середині червня до поліцейських надійшло звернення про зникнення 44-річного жителя м. Олександрія. Чоловік давно не з’являвся вдома, а його однокімнатна квартира перейшла у власність інших осіб.

Як виявилося, зниклий часто лікувався від наркоманії і по пів року не бував вдома, при цьому квартиру здавав – тому ні сусіди, ні родичі загиблого не забили на сполох.

Читайте також:  Сергій Кузьменко завітав до Олександрії з перевіркою процесу початку ЗНО

За інформацією сайту Національної поліції в Кіровоградській області, оперативно відреагувавши на звернення, поліцейські виявили та затримали злочинців. При цьому було встановлено і місце знаходження зниклого чоловіка.

Як виявилося, ще у травні 2015 року троє жителів району переїхали до Олександрії на роботу. Саме вони і винайняли однокімнатну квартиру у чоловіка. Але оскільки коштів не вистачало, у одного зі зловмисників виникла ідея вбити чоловіка та продати його квартиру, розподіливши гроші між собою.

Читайте також:  До уваги мешканців Кіровоградщини! По області проведуть операцію "Мак"

Викликавши власника квартири з документами, аби «вирішити» майнові питання, всі четверо виїхали за місто, де зловмисники і здійснили свій «план». Чоловіка задушили, тіло закопали в лісосмузі, а документи забрав один із вбивць. Саме він отримав «виручку» з квартири, але з іншими учасниками злочину вирішив не ділитись.

Після початку слідства, одного з нападників було затримано, і він зізнався в скоєному. За ч. 2 ст. 115 КК України умисне вбивствокарається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Читайте також:  Олександрійське «Джерело» поезії б`є вже три десятиліття

БЕЗ КОМЕНТАРІВ