12 «новоспечених» кандидатів у майстри спорту привітала Олександрійська міська влада

206

12 вихованців Олександрійського спортивного клубу змішаних одноборств «SPORTMAX» виконали нормативи кандидатів у майстри спорту України з хортингу, повідомляє «Голос Громади».

Молоді спортсмени клубу успішно виступали  на міжнародних та всеукраїнських змаганнях, де здобували перемоги та призові місця з таких видів одноборств, як хортинг, панкратіон, кемпо-карате, кобудо і таким чином виконали кваліфікаційні вимоги щодо отримання звання «Кандидат у майстри спорту України».

Читайте також:  «Розмноження» олександрійських ОСББ триває

Сьогодні, на черговому  засіданні виконавчий комітет Олександрійської міської ради уповноважив міського голову Степана Цапюка вручити спортмаксівцям підтвердження здобутої ними спортивної кваліфікації – кандидатські посвідчення і значки, для чого всі 12 номінантів були спеціально запрошені на засідання виконкому.  Отже, спортивні регалії та квіти отримали Копитова Алла,  Дерев’янченко Максим,  Лал Шам,  Мусулега Євгеній,  Каніболоцький Максим,  Горіславець Юрій, Вечірко Андрій, Очкаленко Яков,  Афанасьєв Андрій, Ярорський Данііл, Матяш Вадим і Тонконог Максим. Президентом та засновником клубу «СпортМакс» є тренер з одноборств, депутат міської ради V скликання Костянтин Ліщенко.

Читайте також:  Щоб в олександрійських голів кварталкомів не опускалися руки…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ