Головні події Олександрійщини минулого тижня

395

Тиждень, що минув, запам’ятався жителям міста та району рядом важливих подій, серед яких, зокрема, приїзд відомого футболіста Андрія Ярмоленка на відкриття багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям в Олександрійському професійному ліцеї.

Зазначимо, що голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, під час заходу наголосив, що в області відкрито та функціонує 11 багатофункціональних спортивних майданчиків, а в планах на майбутнє – побудувати ще 10.

На Олександрійщині відбулися дві сесії – Олександрійської районної та міської ради. І якщо перша пройшла в досить спокійній атмосфері, на якій депутати райради одноголосно підтримали всі питанні, то в місті скандалу уникнути не вдалося. Хоча спочатку нічого не віщувало суперечливої розв’язки, анонсований представниками малого бізнесу мітинг проходив під міською радою за планом, а в приміщенні відбувалась сесія. Далі учасники мітингу піднялись до сесійної зали, де один з їх представників спробував виступити перед депутатами міськради, але йому вимкнули мікрофон. В результаті чого сталася суперечка та обмін взаємними звинуваченнями між мітингарями та міським головою. В підсумку, мер оголосив перерву в роботі сесії Олександрійської міської ради.

Читайте також:  На Кіровоградщині СБУ затримала зловмисників, які залякували громадян

Також, минулого тижня, відбулось підписання договору між департаментом інфраструктури та промисловості Кіровоградської ОДА та ТОВ «Еліт груп» на ремонт автодороги з Червоної Кам’янки через Травневе до Попельнастого. Ремонтуватимуть асфальтобетонне покриття, в селищі Олександрійському, по вулицям Дружби та Кравченка, відповідні договори з підрядником вже підписані міським УЖКГ. Тривають роботи і в Приютівській ОТГ, зокрема минулого тижня дорожники частково поклали нове покриття на центральній вулиці села Войнівка, а також облаштовували дорожні кармани на відрізку дороги від Олександрії до селища Приютівка.

Читайте також:  Яка вакцина сьогодні є в Олександрії?

Також минулого тижня:

  • В Олександрії 32-річна жінка випала з вікна третього поверху будинку №94 і «приземлилась» на карниз ломбарду, що знаходиться на першому поверсі.
  • Група у складі трьох велосипедистів-аматорів з Кіровоградщини, серед яких – мешканець Олександрійщини Леонід Балацький, вирушили в мандрівку і минулого тижня подолавши більш ніж 500 км проїжджали теренами Олександрійського району.
  • Депутати Приютівської ОТГ виділили кошти на проектно-кошторисну документацію для будівництва ЦНАПу у Войнівці.
  • Кримінальна хроніка тижня: крадіжки, угон транспорту, бійки і вбивство
  • Призначено начальника олександрійських поліцейських: що відомо про нового керівника?
Читайте також:  Робочі питання чергового засідання виконкому Олександрійської міськради

БЕЗ КОМЕНТАРІВ