Аграрії з Кіровоградської області поїхали переймати досвід до Франції

130

До Франції поїхала делегація аграріїв Кіровоградщини з метою обміну досвідом у галузі сільськогосподарського виробництва, ознайомлення з досягненнями в аграрній сфері Франції, знайомство з потенційними партнерами, обговорення пропозицій та проектів співробітництва, повідомляє «Голос Громади».

Члени делегації вже побували на заводі-виробнику сільгосптехніки Manitou у місті Нант. Цей бренд є відомим у всьому світі. Manitou виробляє переважно навантажувачі. Завод займає територію у 42 гектари, використовує замкнутий цикл виробництва, має унікальний, абсолютно автоматизований склад запчастин. Номенклатура цього складу налічує біля 70 тисяч запчастин.

Читайте також:  Що чекає на пенсіонерів Кіровоградщини у 2021 році?

Під час зустрічі із засновником та головою правління заводу Марселем Бро було обговорено перспективи співпраці.

Крім цього, у планах групи візити до фермерських господарств, які спеціалізуються на вирощуванні злакових та технічних культур, а також на ферми, де утримуються голштинські молочні корови.

Зазаначимо, що у складі делегації присутні президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко та директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Коренюк.

Читайте також:  На Кіровоградщині знову відновили видачу «пакунку малюка»

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ