Бажаєте бути затребуваним? Обирайте професію маляра

111

Популярними професіями на ринку праці завжди залишатимуться професії галузі будівництва, серед яких гідне місце посідає маляр. Адже жодна будівля не обійдеться без майстра шпателя та валика. Малярі потрібні всюди, де є стеля та стіни. Їх завжди чекають у будівельних організаціях, ремонтно-будівельних фірмах, житлово-комунальних управліннях. Досить часто такі майстри працюють на самих себе, відкривши власний бізнес.

Читайте також:  На Кіровоградщині оголосили штормове попередження та негоду

Шукачі роботи Кіровоградщини мають змогу стати представниками однієї з найшанованіших будівельних професій. Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, мають можливість на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здобути професію «маляр». Навчання розпочинається 07 травня поточного року. Курс навчання триватиме 6,5 міс.

Умовами до направлення на навчання є: повна загальна середня або професійно-технічна освіта; повноліття (не менше 18 років); медична довідка з допуском до професії.

Читайте також:  Кримінальні події тижня в Олександрії: «серійний» злодій приватного сектору

Під час навчання слухачі ознайомляться з основними видами матеріалів, що застосовуються при виконанні малярних робіт та вимогами до їх якості; способами підготовки поверхонь під фарбування та обклеювання, способами фарбування та підготовки фарбувальних сумішей; способами обклеювання стін шпалерами, плівкою, лінкрустом; вимоги, що ставляться до якості пофарбованих та обклеєних поверхонь та інше.

Читайте також:  На Кіровоградщині викрито посадовця Управління держпраці при отриманні хабара

Якщо вас зацікавила вищевказана інформація та хочете отримати більш детальну інформацію про умови проходження професійного навчання за сприяння служби зайнятості за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ